parallax background

Wybierz swój apartament

Apartament Anna


Apartament, w którym pomieści się maksymalnie 7 osób. Z balkonem, na którym znajdziecie Państwo komplet wypoczynkowy. Apartament z sypialnią (łoże małżeńskie i 3 pojedyncze łóżka), salonem z wygodną, rozkładaną sofą (2 miejsca noclegowe) i aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem na wyłączność apartamentu.

Apartament Tomasz


Apartament, w którym pomieści się maksymalnie 8 osób. Z dużym tarasem, na którym są leżaki i stolik z przepięknym widokiem na góry oraz z balkonem - z krzesłami i stolikiem, z widokiem na ogród i okolicę. Apartament z sypialnią 4 osobową (łoże małżeńskie i 2 pojedyncze łóżka), salonem z dwiema wygodnymi, rozkładanymi sofami (4 miejsca noclegowe) i aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem, na wyłączność apartamentu.

Apartament Maja


Apartament 2-4 osobowy. Apartament z dwiema sypialniami, w każdej sypialni 2 pojedyncze łóżka. Jedna z sypialni ma taras z krzesłami i stolikiem, a druga sypialnia ma balkon z krzesłami i stolikiem, oba z widokami na ogród i okolicę. W pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem na wyłączność apartamentu.

Apartament Maja i Filip znajdują się na jednym piętrze i istnieje możliwość połączenia ich w jeden, w którym możemy gościć maksymalnie 9 osób.

Apartament Filip


Apartament, w którym pomieści się maksymalnie 5 osób. Z tarasem (leżaki i stolik) oraz balkonem (krzesełka i stolik), z których rozpościera się przepiękny widok na góry. Apartament z sypialnią (3 pojedyncze łóżka), salonem z wygodną, rozkładaną sofą (2 miejsca noclegowe) i aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem na wyłączność apartamentu.

Apartament Maja i Filip znajdują się na jednym piętrze i istnieje możliwość połączenia ich w jeden, w którym możemy gościć maksymalnie 9 osób.

Apartament Edwin


Apartament, w którym pomieści się maksymalnie 7 osób, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Apartament z sypialnią (łoże małżeńskie i 3 pojedyncze łóżka), salonem z wygodną, rozkładaną sofą (2 miejsca noclegowe) i aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem, na wyłączność apartamentu.